برگزارکنندگان کنفرانس

مرکز نشر و تحقیقات غلمی پیشرفته ایران

مرکز نشر و تحقیقات علمی پیشرفته ایران  در سال 1386 با همت جمعی از فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد و دکتری در زمینه تحقیق و پژوهش فعالیت خود را آغاز نمود.این موسسه افتخار دارد که با تلاش جمعی از اعضای خود موفق به دریافت نمایندگی رسمی و انحصاری چندین ژورنال علمی معتبر گردیده و بیش از 15 طرح پژوهشی دانشگاهی و برون دانشگاهی را اجرا نموده است. چاپ و نمایه سازی قریب به 4000 مقاله بصورت شماره  ویژه در مجلات اسکوپوس و ISI ، همکاری و اجرای بیش از 50 همایش ملی و بین المللی وبرگزاری بیش از 100 گارگاه آموزشی از دیگر دستاوردهای این گروه پژوهشی می باشد . از افتخارات دیگر این موسسه که برای اولین بار در کشور و با هدف ارتقاء درجه علمی کشور انجام گرفته است، معرفی محققین و متخصصین ایرانی به عنوان ادیتور مهمان جهت  همکاری با هیات تحریریه مجلات مختلف بمنظور تسریع و تسهیل در روند پذیرش و انتشار مقالات دانشجویان و اساتید می باشد.

دفتر تخصصی مشاوره ، طراحی و اجرای مهندس الهام شریفیان

دفتر طراحی و مشاوره مهندس شریفیان  در سال 1395 فعالیت خود را آغاز نمود.این شرکت  طراحی با اتکا به تجربه و علم روز دنیای معماری که همواره به آن متعهد است مجری خاص ترین پروژه هاست و همیشه سعی در ارایه بهترین کیفیت در زمینه اجرا و طراحی  داشته است. این شرکت  تلاش خود را در راستای ایجاد محیط های زیستی مبتنی بر الگوهای معماری پایدار و ایجاد محیط های همسان با فرهنگ طبق اصول فنی و دانش روز دنیا و در جهت ارتقای سطح کیفیت زندگی استفاده کنندگان از محیط ها قرار داده است.  گروه تخصصی طراحی مهندس الهام شریفی با قرار دادن زیر مجموعه هایی مرتبط با پژوهش و تحقیقات در برگزاری چندین همایش و سمینار داخلی  و همچنین کارگاههای مورد نیاز مهندسین مشارکت داشته است . 

 

.Religacion 

مرکز تحقیقات علوم اجتماعی و علوم انسانی آمریکای لاتین یکی از موسسات معتبر در زمینه ی برگزاری همایشهای علمی و چاپ مقالات مرتبط باعلوم اجتماعی و انسانی است. برای این منظور، همه ساله این موسسه همایشهای بسیاری را در کشورهای مختلف و در مینه های مختلف علمی با همکاری موسسات غلمی و دانشگاهی ، محققان، دانشگاهیان و متخصصان برگزار می نماید.

 

 

 


ورود به سیستم

تاریخ های مهم


  • آخرین مهلت ارسال اصل مقالات1398/06/14
  • آخرین مهلت ثبت نام نهایی1398/06/20
  • کنفرانس1398/06/21

نشریات خارجی

WOS indexed journal

Scopus indexed journal

 

نشریات داخلی