تاریخ ثبت: 1398/04/15

يوسرن (USERN) شبكه ي جهاني آموزش و پژوهش علمي است كه مخفف Universal Scientific Education and Research Network می باشد. اين شبكه در اواخر سال ٢٠١٥ تاسيس و اساسنامه آن نوشته شده است. 

يوسرن با هدف گسترش آموزش و پژوهش علميِ اخلاق محور و بشر دوستانه و در نهايت پيشرفت علم براي اهداف غيرنظامي و مصالح عمومي در ٢٢ رشته علمي در دنيا ايجاد شده است. اجراي پروژه هاي علمي بين المللي، بين رشته اي و ايجاد بستري براي ارتباط بهتر ميان پژوهشگران جوان و دانشمندان مجرب در تمام دنيا از برنامه هاي پيش روي اين شبكه است. موسس يوسرن، دكتر نيما رضائي هدف از تاسيس اين شبكه را از بين بردن هر گونه مرزی براي علم و دانش مطرح مي كند. مرزهاي بين رشته هاي مختلف با فوق تخصصي شدن رشته ها روز به روز بيشتر مي شود و مرزهاي جغرافيايي هم مي تواند مانع پيشرفت سريع علم شود. مرز ديگري كه در روابط علمي افراد به چشم مي خورد مرز ميان دانشمندان با تجربه و پژوهشگران و دانشمندان جوان است. ايجاد يك شبكه علمي جهاني براي گسترش ارتباطات علمي بدون مرز بين رشته اي، مرز جغرافيايي و مرز ميان دانشمندان با تجربه و جوان چشم اندازي است كه يوسرن براي رسيدن به آن در تلاش است.
بورد مشاورين علمي اين شبكه متشكل از دانشمندان يك درصد برتر تمام ٢١ رشته علمي كه توسط ESI معرفي شده اند و برندگان جايزه #نوبل، ابل و جايزه يوسرن هستند.


نظرات کاربرانورود به سیستم

تاریخ های مهم


  • آخرین مهلت ارسال اصل مقالات1398/06/14
  • آخرین مهلت ثبت نام نهایی1398/06/20
  • کنفرانس1398/06/21

نشریات خارجی

WOS indexed journal

Scopus indexed journal

 

نشریات داخلی